Hledat

Kontakt

Zde mě můžete kontaktovat

Přihlášení

Obchodní podmínky

1.
Administrátor webu Rudyamon.cz a zároveň také tvůrce v jedné osobě, přijme objednávku na dílo prostřednictvím webového formuláře na stránce Básnička na přání a co nejdříve bude kontaktovat zájemce.

2.
Zájemce o dílo a tvůrce proberou (telefonicky, nebo mailem) základní zadání díla a doladí ho podle základních preferencí objednávky, zároveň se domluví na rozsahu díla.

3.
Ve chvíli, kdy bude konečná podoba díla dohodnutá a tím pádem také uzavřeno jednání o ceně, zájemce převede na číslo účtu uvedené ve formuláři dohodnutou částku.

4.
Po připsání částky na účet začne tvůrce okamžitě pracovat na textu, průběžně bude zájemce informovat o postupu práce, zvlášť pokud by nastaly nějaké nepředvídané komplikace.

5.
Tvůrce si vyhrazuje určitý čas na dokončení díla, který ale nebude delší než tři dny. Nejpozději do tří dnů (obvykle ale dřív) tvůrce zašle zájemci o dílo konečnou podobu textu k posouzení, případně doladění detailů.

6.
Z principu věci nemůže tvůrce vracet platbu za již předané dílo vytvořené na objednávku, lze ovšem v případě nespokojenosti (což se stává v minimu případů) ještě na textu pracovat a doladit podle přání klienta, případně se domluvit na díle novém, které už pochopitelně bude v ceně.

7.
Tvůrce se zavazuje, že báseň, kterou napíše na objednávku, se nikdy a nikde neobjeví zveřejněná, okamžikem platby se stává majetkem kupujícího. Ten se ovšem taky zavazuje, že báseň nebude nikde publikovat a pokud už, tak vždy s uvedením autora.

8.
Pokud bude ze strany kupujícího zájem, je možné báseň zveřejnit na stránkách Rudyamon.cz s tím, že bude báseň přístupná pouze kupujícímu (případně skupině přihlášených uživatelů) po přihlášení na stránky. Kupující zároveň bude moct na stránce Básnička na přání vložit svůj komentář.


Nepřihlášený