Hledat

Kontakt

Zde mě můžete kontaktovat

Přihlášení

Jako sen

4-5.6.2022

Povídka se účastní soutěže O knihovnickou sovu, uzávěrka je 30. června 2022, soutěž v průběhu následujících týdnů. Téma soutěže: „To by mě ani ve snu nenapadlo!“.
Na stránkách je prozatím jen tato ochutnávka, celá povídka až po ukončení soutěže.... 😉


 ♦♦♦

Ráno mě probudilo svěžího a nabitého energií z kvalitního spánku. Vyskočil jsem z postele, dal si ovocný koktejl a hodinu cvičil. Po sprše pak následovala lehká zdravá snídaně.

Venku ještě vládlo ranní šero. Řekl jsem si, že by nebylo špatné si zaběhat. Neváhal jsem ani vteřinu, protože celé tělo volalo po pořádné porci namáhavého pohybu. Energie sršela z každé molekuly vypracovaných svalů. Dal jsem svých obvyklých patnáct kilometrů.

Celou trasu jsem myslel na spoustu dnešních úkolů. Dopoledne obchodní jednání, plánovaná telefonická konference s partnery z Los Angeles a Nového Zélandu. Kolem poledne schůze s představenstvem města ohledně mých návrhů na zlepšení stavu dopravy a ve dvě hodiny projednání rozpočtu města na následující rok. Ve čtyři hodiny posilovna a po ní krátká zkouška s kapelou na večerní koncert. Docela nabitý program.

Doběhl jsem domů, dal opět sprchu, vyřídil dopolední agendu a seběhl jsem do přízemí vybrat ze schránky poštu. Už jsem se chystal jít, když jsem uslyšel na schodech klapot podpatků. Byla to sousedka z prvního patra, krásná a nedosažitelná blondýna okouzlujících tvarů. Bydlela v paneláku déle než já a i když jsem si s mnohými sousedy už dávno tykal, ona pro mě byla pořád nedostupná. Pokaždé když jsme se potkali, zazněly pouze krátké zdvořilé pozdravy a nic víc. Její oči na mně vždycky spočinuly jen pár vteřin a pak se ponořily do vlastního nadpozemského světa...

 ♦♦♦

 

Komentáře

Je-li dnes středa, co bude zítra?

Zatím nebyly vložený žádné příspěvky


Nepřihlášený