Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pohádka o Doris a Loris I.

4. 12. 2015

doris-a-loris-1.jpgBylo nebylo, za sedmero kopci, horou Prdelník a řekou Chcálou, v království zvaném Kundulín, žily v chajdičce z dubových fošen, izolované obaly od chipsů, dvě dívenky. Byla to krutopřísná blondýna s černými vlasy a prudkou inteligencí Doris a její nejechtovnější kamarádka z internátu, bezmezně společenská a tudíž neustále sjetá zrzka Loris.

Žily nezávazně nevázaným způsobem života, plným různých dobrodružství, jak už se tak stává, když dvě holky žijí na hromádce. Byl to život plný povinností i zábavy, ale holky ho zvládaly s pohodou a přehledem. Zvlášť na polštářové bitvy si našly čas vždycky, protože, jak tvrdí Doris, vše lze stihnout, jen je důležité si čas pořádně zorgazmovat...

Do jejich životů vstoupili ale i jiní lidé. Krutopřísná blondýna Doris jistou dobu velice těžce nesla to, že se Loris na jednom z bujarých večírků seznámila s chlápkem jménem Moris, který za ní pak často dojížděl na svém bílém koni. Byla z toho opravdu nanic, až se stávalo, že v nocích utíkala ze společného lože, které sdílela s Loris, Morisem a jeho koněm, a bloumala blízkým lesem a přilehlou skládkou toxického odpadu. 

Tam ji jednoho dne potkal náčelník tlupy skřetů, sám Velký skřet Lysohlav, a jen tak mezi řečí a žvancem mražené kýty, kterou objevil v krabici s nápisem „Made in Černobyl“, se do ní zamiloval. Doris byla štěstím celá bez sebe. Ke svému údivu poznala, že s hochem je to přece jen jiné, než s holkou, a náležitě si to užívala. Často se tam pak ti dva na paloučku setkávali za měsíčních nocí a dělali takové ty věci, které už dva dělají, když je vlahá noc, fakt hustá inverze a opodál se tiše rozpadá plutonium. Vztah ale neměl dlouhého trvání...

Ve Středozemi se schylovalo k válce. Sauron, o kterém se proslýchalo, že jede v bižuterii a shání nějaké staré prsteny, zbrojil a mobilizoval. Jednoho dne, těsně před vyhlášením výsledků ankety „Osobnost roku“ anektoval některá území vedle svého doupěte, začala válka. A tak se stalo, že byl Velký skřet Lysohlav Sauronem povolán spolu s tlupou svých skřetů do boje, aby splnil své závazky vůči Unii.

Doris se vrátila do domečku, kde našla Loris v slzách, sjetou na maděru mletou mátou, kterou koupila loni v akci v Tescu. Mezi vzlyky a dávkou šlehu vysvětlovala, že Morisův kůň se pokazil a tak s ním musel Moris jít do servisu. Problémem ovšem bylo, že nejbližší servis byl až na území imáma Saláma, šance k návratu byla podle bookmakerů jedna k miliardě, a odmítali na tuto akci brát sázky.

Několik dnů byla Loris mimo, ale když došla máta, pepř a nakonec i pečlivě tajený heroin po mamince, dala se do kupy a děvčata opět k sobě našla cestu. Opět jim bylo spolu fajn, několik dnů nevylezly z pelíšku, a v polštářových bitvách slavily krásu holčičí duše. Jejich vztah tak opět směřoval k naprosté a oboustranné uspokojitelnosti.

Jenže nad Kundulínem se stahovala mračna. Po krvavém převratu, který vstoupil do dějin jako „Menstruační revoluce“, uchvátil moc v království krutý barbar z východu a usedl na trůn pod jménem Rorýs Veliký... 

 

(konec první části, pokračování snad někdy příště...)

 


 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

pohádka o...

(stranger (jarek), 20. 7. 2019 9:24)

výbornej jazyk i "aroma" zápletky - fakt se u toho textu bavím,
díky

Re: pohádka o...

(Rudy, 20. 7. 2019 9:41)

Děkuji, Jarku... :-) Jsem rád, že se líbí.